sport, polityka, z życia wzięte
Blog > Komentarze do wpisu

„Tak” dla lesb i pedałów!

    Nie, nie zmieniła mi się orientacja seksualna. Po prostu czytając i słuchając  tego co  pieprzą politycy w sprawie ustawy o stosunkach partnerskich mam ochotę krzyknąć  „do boju homosie!”.

   Oczywiście wszyscy zdajemy sobie sprawę z faktu, iż związki partnerskie to nie jest tylko problem mniejszości seksualnych. Miliony polaków żyją w heteroseksualnych związkach partnerskich. Jedni z powodu młodego wieku, inni bojąc się podjąć ten decydujący krok. Są też tacy, którzy świadomie są przeciwni instytucji samobójstwa małżeństwa. Tym wszystkim parom nasi możnowładcy też nie chcą przyznać takich podstawowych praw jak dziedziczenie, czy podejmowanie decyzji za partnera w czasie choroby.  

   Podczas debaty sejmowej przeciwnicy ustawy o związkach partnerskich, nie mięli sensownych argumentów, dlatego zaczęli bredzić na temat chrześcijańskiego modelu rodziny, którego podstawą jest małżeństwo zawarte między kobietą a mężczyzną, by chwilę potem zaatakować mniejszości seksualne zasiadające w Sejmie. To, że kolejna debata polityczna sięgnęła dna, nikogo dziwić nie może. Skoro na temat modelu rodziny wypowiadają się tacy specjaliści :

 

   Nie zrozumcie mnie źle, nie mam ochoty wyjść na pierwszego obrońcę kochających inaczej. Sam, gdy widzę dwóch migdalących się „wagino sceptyków”  mam ochotę rzucić w nich kamieniem. Jednak to co robią w zaciszach swoich domów obchodzi mnie tyle samo, co powody dla których  żyjąca ze sobą od lat heteroseksualna para nie chce się pobrać – gówno.

  Najwidoczniej politycy kochają nam zaglądać nie tylko do portfeli, ale i do łóżek. Uważają, że homosiowe pary są powodem niżu demograficznego w Polsce. Cóż, może i na ulicach można zauważyć wysyp hipsterów czy innych chłopaczków w „rurkach”, ale chyba nie jest ich aż tylu, by zagrozili polskiej populacji. Problemem są budżety domowe, które po uwzględnieniu pojawienia się małego wrzaskliwego bohatera często okazują się niewystarczające. Kochające się pary, które marzą o dziecku i tak używają antykoncepcji (wbrew zaleceniom papieża!) bo jest ona tańsza niż wychowanie dziecka. I to właśnie powoduje niż.  Problemem Polski nie są pedały pokroju Jacykowa, tylko banda ciot z Wiejskiej.  

poniedziałek, 28 stycznia 2013, rflagg

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Zobacz Commercial Service na Oferteo.pl